Laboratorium Małego Odkrywcy - LABBAR

Wiemy, że najmłodsi mają naturalną ciekawość tego, co ich otacza. Dlatego pomagamy odkrywać naukowe zainteresowania dzieci. Kto wie, może za kilka lat ktoś z Was zostanie doktorem chemii albo fizyki? Już teraz zakładając białe fartuchy i okulary ochronne, wasze pociechy poczują się jak prawdziwi naukowcy!

W Epi-Centrum Nauki stworzyliśmy miejsce, gdzie możecie jednocześnie bawić się i eksperymentować! Eksperymenty dają dużo radości i zabawy, a co najważniejsze, mają wartość edukacyjną. Rozwijają umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego i przyczyniają się do poszerzenia horyzontów myślowych małego odkrywcy. Zdobyte we wczesnym dzieciństwie umiejętności i wiedza staną się inspiracją i pomostem do pokonywania kolejnych szczebli edukacji. Każdy z Was, jak prawdziwy naukowiec, będzie mógł stworzyć nowe kolory, zbudować wulkan i wywołać tęczę!

Przeprowadzicie tutaj doświadczenia, eksperymenty i weźmiecie udział w warsztatach. W trakcie godzinnych zajęć uczestnicy wykonują kilka doświadczeń z użyciem bezpiecznych substancji i odczynników. Młodzi naukowcy wykonują wszystkie doświadczenia samodzielnie lub z pomocą opiekuna, zgodnie ze wskazówkami i instrukcjami przekazanymi przez prowadzących. Spotkania w laboratorium odbywają się w soboty. W zajęciach jednocześnie może uczestniczyć 16 osób. Zajęcia w LABBARZE przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci z początkowych klas szkół podstawowych. Każde dziecko dostanie fartuszek i okulary ochronne.

W naszym Laboratorium zjawiska fizyczne i chemiczne staną się zrozumiałe i ekscytujące. Wielki świat czeka na Małych Odkrywców!

Scroll to Top