W centralnej części grafiki nagłówkowej znajduje się prostokąt z napisem "zaproszenie" i podekscytowaną dziewczynką oraz chłopcem, którzy z włosami w nieładzie siedzą w otoczeniu dymu i kolb chemicznych. W lewym górnym rogu grafiki nagłówkowej znajduje się logo 31 finału WOŚP z podpisem "aukcje", w prawym górnym rogu fragment logo Epi-Centrum Nauki

Kolejny rok z rzędu Epi-Centrum Nauki gra razem z WOŚP!

“Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” - to hasło 31. finału WOŚP, który zagra 29 stycznia 2023 roku. Do małych i dużych skierowana jest też oferta Epi-Centrum Nauki w Białymstoku - największego centrum popularyzacji nauki w Polsce Wschodniej, dlatego przekazujemy* na licytację specjalny bilet, dzięki któremu cała rodzina przeżyje niezapomniane chwile z ekscytującym światem nauki, wiedzy i eksperymentów!

Czy jesteście gotowi na odkrywanie tajemnic nauki? Przygotujcie się na niesamowitą podróż po świecie doświadczeń i eksperymentów z osobistym edukatorem! 

Specjalny bilet obejmuje:

  • Wejście dla czterech osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych,
  • nielimitowane czasowo zwiedzanie Wystawy Głównej i Strefy Małego Odkrywcy w towarzystwie osobistego edukatora (w godzinach pracy Epi-Centrum Nauki),
  • udział w warsztatach laboratoryjnych dla całej rodziny (45 minut),
  • samodzielne przeprowadzenie pokazu i doświadczeń na generatorze Van de Graaffa,
  • jazdę na deskorolce hoverboard i na segwayu,
  • pamiątkowe zdjęcia z wizyty w Epi-Centrum Nauki (przekazane w formie cyfrowej na wskazaną skrzynkę mailową).

Specjalny bilet
rodzinny #1

SZTAB NR: 6314

Specjalny bilet
rodzinny #2

SZTAB NR: 4620

Do końca licytacji pozostało:

* Bilet został sfinansowany ze zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego (operatora Epi-Centrum Nauki) i przekazany na licytację charytatywną na WOŚP.

Scroll to Top