Epi-Centrum Nauki gra z WOŚP!

Epi-Centrum Nauki w Białymstoku, największe centrum popularyzacji nauki w Polsce Wschodniej, przekazuje na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy SPECJALNY BILET RODZINNY, dzięki któremu cała rodzina będzie mogła przeżyć niezapomniany dzień pełen wrażeń na Wystawie Głównej Epi-Centrum Nauki.

Nie jest to zwykły bilet, który można kupić w kasie. Jego posiadacz będzie mógł spędzić wraz z rodziną cały dzień na zwiedzaniu Wystawy Głównej. Ponadto towarzyszyć im będzie osobisty edukator Epi-Centrum Nauki, który wyjaśni działanie wszystkich stanowisk doświadczalnych i postara się odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie.

LICYTACJA SPECJALNEGO BILETU DO EPI-CENTRUM NAUKI W SERWISIE ALLEGRO BILET NR 1 (Sztab nr: 4620) BILET NR 2 (Sztab nr: 6314)

Dodatkowo cała rodzina będzie mogła wziąć udział w warsztatach laboratoryjnych. Czeka na nich moc eksperymentów, m.in. przeprowadzenie pełnych kolorów doświadczeń z „kuchennego laboratorium”, światła drogowe w naczyniu laboratoryjnym czy przygotowanie chemicznego ogrodu.

To jeszcze nie wszystko! Członkowie rodziny będą mogli samodzielnie przeprowadzić pokazy i doświadczenia na generatorze Van de Graaffa oraz pojeździć na deskorolce hoverboard.

Oprócz niezapomnianych wrażeń gwarantujemy też pamiątkowe zdjęcia z pobytu w Epi-Centrum Nauki.

Specjalny bilet obejmuje:

  • całodniowe zwiedzanie Wystawy Głównej Epi-Centrum Nauki w towarzystwie osobistego edukatora (w godzinach pracy Epi-Centrum Nauki),
  • udział w warsztatach laboratoryjnych dla całej rodziny (45 minut),
  • samodzielne przeprowadzenie pokazu i doświadczeń na generatorze Van de Graaffa,
  • jazdę na deskorolce hoverboard,
  • pamiątkowe zdjęcia z wizyty w Epi-Centrum Nauki (przekazane w formie cyfrowej na wskazaną skrzynkę mailową).

Termin wizyty do uzgodnienia po zakończeniu licytacji (najpóźniej do 31 maja 2022).

* Bilet został sfinansowany ze zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego (operatora Epi-Centrum Nauki) i przekazany na licytację charytatywną na WOŚP.

Scroll to Top