FAQ

Bilety dostępne są w sprzedaży online i w kasach.

Ceny biletów wstępu zaczynają się już od 8 zł. Zarówno w Strefie Małego Odkrywcy jak i w strefie Wystawy Głównej obowiązują zniżki dla grup zorganizowanych, rodzin i posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny, Białostockiej Karty Seniora i Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Informacje na temat cennika znajdują się TUTAJ.

Epi-Centrum Nauki czynne jest od wtorku do niedzieli. Poniedziałki są dniami wyłączonymi ze zwiedzania, przeznaczonymi na serwis techniczny.

Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia Epi-Centrum Nauki znajdują się TUTAJ.

Regulamin zwiedzania Epi-Centrum Nauki znajduje się TUTAJ.

Epi-Centrum Nauki mieści się na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku, od strony ul. Wiosennej.

Do Epi-Centrum można dojechać autobusami BKM linii 3, 10, 11, 16, 22, 23, 26, 104 i 112.

Do dyspozycji Gości Epi-Centrum jest parking A i B Stadionu Miejskiego, na który można wjechać od ulicy Słonecznej. Parking przeznaczony jest dla samochodów osobowych i autokarów.

Tuż przy wejściu do Epi-Centrum znajdują się również stojaki rowerowe.

Zgodnie z REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW ON-LINE DO EPI-CENTRUM NAUKI § 5 ust.3 zwrot opłaconych biletów może nastąpić najpóźniej 1 dzień roboczy przed rozpoczęciem przedziału czasowego wybranego w trakcie zakupu biletu. W tym celu należy wydrukować  i wypełnić formularz zwrotu, dostępny TUTAJ. Wypełniony formularz należy: wysłać skanem na adres - zwroty@epi-centrum.bialystok.pl lub dostarczyć osobiście do kas Epi-Centrum Nauki mieszczących się w Białymstoku przy ulicy Słonecznej 1 w godzinach pracy kas.