Nagroda dla Epi-Centrum Nauki

IMG_20231127_133339014_HDR_AE~2

🏆 Podczas gali zamykającej pierwszy dzień III Kongresu 3W – Woda, Wodór, Węgiel, który odbywał się w dniach 27-28 listopada w Warszawie, zdobyliśmy III nagrodę w kategorii Administracja Publiczna 3W. To wspaniałe uznanie naszych wysiłków w dziedzinie edukacji, popularyzacji nauki i propagowania Idei 3W.

Nagrodę odebrali z rąk organizatorów Anna Daszuta-Zalewska, dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, oraz Marek Jurzysta, kierownik Epi-Centrum Nauki. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszej pracy.

Projekt Idea 3W: woda-wodór-węgiel to inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego. Celem projektu jest wsparcie świata nauki i biznesu w rozwoju nowoczesnych technologii stosowanych w przemyśle, energetyce i medycynie. Trzy zasoby - woda, wodór i węgiel - odpowiednio wykorzystane zmienią polską gospodarkę w bardziej innowacyjną i konkurencyjną. 3W to długofalowy projekt, który ma aktywizować społeczeństwo, biznes, świat nauki i administrację państwową. 3W to działania na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć pod linkiem: https://www.bgk.pl/3w/

📸 Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Scroll to Top