Oferta dla szkół i przedszkoli

[Grafika przedstawia dwóch chłopaków i dziewczynkę, siedzących w LABBARZE Epi-Centrum Nauki. Wszyscy mają okulary i białe fartuchy, przed nimi szkło laboratoryjne z koolrowymi substancjami.]

Jednym z głównych zadań Epi-Centrum Nauki jest rozwijanie zainteresowania naukami technicznymi i przyrodniczymi. W Epi-Centrum zapraszamy do aktywnego odkrywania, prowokujemy do zadawania pytań i skłaniamy do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi. Wszystko po to, aby łatwiej było zrozumieć otaczający nas świat i prawa nim rządzące.

Oferta Epi-Centrum Nauki wzbogaca wiedzę zdobywaną w procesie edukacji szkolnej. W naszych progach w bezpieczny i praktyczny sposób można sprawdzić oraz uzupełnić wiadomości teoretyczne, prowadząc różnorodne eksperymenty i obserwacje. W Epi-Centrum Nauki uczymy krytycznego myślenia i rozwijamy kompetencje niezbędne we współczesnym świecie, tłumacząc zasady telekomunikacji, robotyki czy energetyki.

W trosce o bezpieczeństwo zwiedzających wszystkie eksponaty oraz powierzchnie często dotykane zostały pokryte specjalną, aktywną powłoką nanotytanową. Ta działająca na zasadzie fotokatalizy substancja tworzy antybakteryjną, antywirusową i grzybobójczą powierzchnię aktywną przez minimum 12 miesięcy. Również z uwagi na obostrzenia sanitarne część eksponatów została wyłączona z użytkowania, a liczba osób mogących jednocześnie zwiedzać centrum została zmniejszona o połowę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.

Kliknij przycisk, aby zapoznać się z ofertą:

Do zobaczenia w Epi-Centrum Nauki!

Scroll to Top